Z życzeniami dla Kochanych Babć i Dziadków

Święto naszych babć i dziadków ma co roku stałą datę w kalendarzu, Dzień Babci 21 stycznia, a Dzień Dziadka 22 stycznia. Wnukowie składają życzenia i przygotowują miłe prezenty, najczęściej własnoręcznie wykonane. Najważniejsze jest to, aby pamiętać o Babci i Dziadku, starsze osoby będą szczęśliwe, jeśli ich odwiedzimy lub chociaż do nich zadzwonimy w te wyjątkowe dni. Uczniowie najmłodszych klas ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie (którzy wrócili po feriach do nauki stacjonarnej) oraz przedszkolaki z kleczanowskiej akademii przygotowali upominki dla seniorów swoich rodzin. Nie obyło się też bez odśpiewania wirtualnego 100 lat. Dzieciom pomogły w realizacji zadania jak zawsze niezawodne panie wychowawczynie. Piosenkę dla Babć i Dziadków zaśpiewała również online uczennica kl. V K. Roda przygotowana przez naszą muzyk p. Ewę.

(DJ)

Foto i filmy: AT, JN, MM