• Odwiedziny: 2920327

Ferie wspominamy, zdjęcia oglądamy

Tegoroczne ferie przejdą do historii, gdyż odbyły się po raz pierwszy w jednym terminie dla wszystkich uczniów w całej Polsce. Z powodu pandemii dwutygodniowa przerwa zimowa w zajęciach szkolnych została zaplanowana tuż po Nowym Roku. Mimo braku możliwości wyjazdów w dalekie strony nasi uczniowie spędzili aktywnie czas wolny w gronie rodzinnym, a pojawienie się śniegu w drugim tygodniu ferii sprawiło wszystkim wiele frajdy. Chętni nauczyciele, uczniowie ze szkoły podstawowej i uczestnicy ,,Akademii Przedszkolaka" wzięli udział w kolejnym wyzwaniu, tym razem chwaląc się zdjęciami, a niektórzy filmikami,  jak odpoczywali w czasie zimowej przerwy.

(DJ)

Foto: rodziny uczniów