Ferie z muzyką? Dlaczego nie

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie wcale nie nudzili się w czasie ferii, gdy jeszcze nie było śniegu.  Jako dodatkowe zadanie na święta i ferie, w ramach zajęć muzycznych online z p. E. Krzemińską, chętne dzieci wymyślały i tworzyły choreografię do świątecznych przebojów. Uczniowie wykazali się przy tym dużą pomysłowością. Swoje układy choreograficzne nagrali w formie filmików i odesłali do nauczyciela. Muzyczne filmy odważnych tancerzy, którzy wyrazili zgodę na udostępnienie ich nagrań na stronie szkoły, prezentujemy poniżej.

(EK)

Filmy: autorzy choreografii