Gram w biało - czerwone... , bo jestem patriotą

Po blisko dwóch miesiącach stacjonarnej nauki w szkole przyszło nam znów powrócić do kształcenia wirtualnego w czasie nieustępującej pandemii. Tym samym uczniowie - starsi pod koniec października, młodsi po pierwszym tygodniu listopada, uczą się w swoich domach przez internet, łącząc się z kolegami z klasy i nauczycielami za pomocą różnych komunikatorów. Nie zapominają też o świętach i uroczystościach z kalendarza. Z okazji 11 listopada - Święta Niepodległości, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie i uczestnicy Akademii Przedszkolaka wzięli udział w patriotycznym wyzwaniu "Gram w biało-czerwone". Efekty tego fotograficznego zadania można zobaczyć w galerii, gdzie mali i duzi uczcili w biało-czerwonych barwach święto wszystkich Polaków.

(DJ)

Foto: rodziny przedszkolaków i uczniów

Plakat: DJ